تصاویر هوایی

 

به صفحۀ ویژۀ نمایش ویدئوهای تولیدی رسانه سبز، خوش آمدید.

کلیپ‌هایی که به کمک تکنولوژی پیشرفتۀ تصویربرداریِ هوایی تولید شده‌اند، 

 

^^ آرم استیشن (انیمیشن کوتاه) گروه رباتیک هواییِ رسانه سبز^^

کاری از: ارشاد اسلامی

 

شرکت رسانه سبز، با داشتن پروانه فعالیت از اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران، مجاز به استفاده از دوربین‌های پرنده، برای عکسبرداری و تصویربرداری هوایی است. در همین زمینه، دو تن از جوانان تحصیلکرده و مستعد، به عنوان خلبانان مورد تأیید اتحادیه فوق، قادر به خلق تصاویری زیبا و حرکاتی به یاد ماندنی‌اند.

این شرکت آماده پذیرش سفارش تصویربرداری و عکسبرداری هوایی از کلیه موضوعات موزد نظر مشتریان گرامی است. کلیه مکان‌هایی که به لحاظ قانونی و امنیتی، ممنوعیت نداشته باشند، می‌توانند به عنوان سوژه و هدف تصویربرداری هوایی باشند.

خلق آثاری زیبا و جذاب از موضوعات مورد نظر شما، همچون؛ کارخانه‌ها، مزارع، باغ‌ها، ساختمان‌ها، ابنیه تاریخی، پروژه‌های در حال اجرا، جاذبه‌های توریستی و گردشگری، روستاها، عرصه‌های منابع طبیعی و ... و گرفتن تصاویر هوایی، در کنار تصویربرداری حرفه‌ای و مستند، می‌تواند برای معرفی فعالیت‌هایتان، کمک مؤثری باشد.

عرضه یک اثر تصویری جذاب و فوق‌العاده به مشتریان، کارفرمایان و طرف‌های قرارداد با شما .. و یا به نمایش در آوردن کلیپ‌های تأثیر گذار در نمایشگاه‌ها ... و همینطور ساخت تبلیغات تلویزیونی ... و یا تولید کلیپ تصویری برای بیلبوردها ... به رونق کسب و کار شما، به طور چشمگیری کمک می‌کند.

 

>> یادآوری: ویدئوهای این بخش، به صورت 2K است که به خاطر سهولت در نمایش، از کیفیت آن‌ها کاسته شده است.

* توجه: محتویات این بخش (فعلاً) در صفحه‌ی گوشیِ موبایل به‌طور کامل قابل دیدن نیست. در صورت نیاز، از کامپیوتر استفاده کنید.


 

 
 

 

سفر به روستا با نسیم آبادی

در این کلیپ کوتاه، به همراه تیم رباتیک هوایی «رسانه سبز» سفری به چند نقطه از استان خراسان رضوی می کنیم و مردم و طبیعت تعدادی از روستاها را از آسمان می بینیم. اینها بخش هایی از برنامه تلویزیونی «نسیم آبادی» است که از شبکه خراسان رضوی پخش می شود. مجری طرح: شرکت رسانه سبز.

 
 

 

سیاحتی کوتاه در ییلاقات اطراف مشهد

در این کلیپ کوتاه به همراه گروه رباتیک هوایی رسانه سبز، سفری هوایی خواهیم داشت به ییلاقات اطراف شهر مشهد. از جمله طرقبه، طرقدر و کنگ... و شاهد زمستان سرد و خشک این منطقه از اسمان خواهیم بود.

 
 

 

سیاحتی کوتاه در سواحل جنوبی کشور انگلستان

در این کلیپ کوتاه، به همراه گروه رباتیک رسانه سبز، سفری کوتاه به کشور انگلستان خواهیم داشت. دیدار از پارک ریچموند در شهر لندن و نیز سواحل زیبای شهر برایتون در جنوب این کشور، از جمله برنامه های این دیدار است.

 
 

 

جمع آوری پیاز - یک روز پاییزی

کلیپ کوتاه. منتخب تصاویر هواییِ برنامه تلویزیونیِ «تلاش سبز» - مزرعه ای در شهرستان چناران - یک روز پاییزی - برداشت و جمع آوری پیاز توسط کشاورزان - تصویربرداران: محمد عرفانیان و محمد متحدی. 

 
 

 

پرواز بر فراز شهر

تماشای شهر، از اوج آسمان، چقدر لذت بخش است. این کلیپ کوتاه، نشان دهنده گوشه ای از قابلیت ها و کیفیتِ تصویربرداری هوایی با فناوری جدید و پیشرفته است. شرکت رسانه سبز، با داشتن مجوز از اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران، آماده پذیرش سفارش های تصویربرداری هوایی است.

 
>>  

   بر فراز اراضی چهل بازه

   آیا تا به حال، زمین های چهل بازه مشهد را از فراز آسمان دیده اید؟ با این کلیپ، فرصتی یافتیم تا به کمک تکنولوژی پیشرفتۀ تصویربرداریِ هوایی، دیداری کوتاه از منطقه داشته باشیم و با موقعیت آن در شهر مشهد آشنا شویم. این اراضی حدفاصل «بولوار دانشجو و نمایشگاه» و در میان دو بولوار «امام علی و آموزگار» قرار گرفته و از ارزش اقتصادی ویژه ای برخوردار است.

 
   

 

    پشت صحنه ضبط برنامه (تصویربرداری هوایی)

   در این کلیپ، شاهد صحنه هایی از تولید برنامه تلویزیونی در مرکز آموزش جهاد کشاورزی و تصویربرداری هوایی به وسیلۀ دستگاه عمودپرواز Phantom 3 متعلق به شرکت «رسانه سبز» هستیم. این شرکت، با داشتن پروانه فعالیت از وزارت ارشاد و اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران، آماده پذیرش سفارش تولید فیلم و برنامه تلویزیونی است. 

 
 

 

    تست پهپاد

   در این ویدئوی کوتاه، شاهد تست اولیۀ پرواز و تصویربرداریِ دستگاه پهباد (Phantom 3 Standard) متعلق به شرکت رسانه سبز در مبداء خرید هستیم. این شرکت (علاوه بر سایر تولیدات تلویزیونی و صنعتی)، با داشتن مجوز از اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران و نیز اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، در زمینه تصویربرداری هوایی هم فعالیت می کند.

 
 

 

   تیزر ششمین نمایشگاه صنایع هوایی و فضایی ایران

   این تیزر توسط اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران تولید شده. گفتنی است که تاریخ برگزاری هفتمین نمایشگاه، 4 تا 7 آبان 95 است. شرکت رسانه سبز، یکی از اعضای کارگروه پهپادهای غیر نظامی (وابسته به این اتحادیه) است.

از کیفیت تصاویر در تبدیل های سایت آپارات، کاسته شده.

     

در انتظار ویدئوهای بیشتر ... 

Top