خبرهای رسانه‌سبز

 

در این صفحه،

جدیدترین خبرهای مربوط به شرکت رسانه سبز

آثار در حال تولید (فیلم - برنامه تلویزیونی - اثر گرافیکی و ...)

و سایر فعالیت‌های همکاران شرکت

به اطلاع خواهد رسید.

 

8پایان مراحل تولید مجموعه فیلم‌های مستند منابع طبیعی
تولید فیلم‌های مستند، با هدف آموزش و ترویج پیام‌های منابع طبیعی به مخاطبان مورد نظر، برای اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان رضوی، به پایان رسید.
.
7برگزاری بیست و دومین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی
بیست و دومین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانهای صدا و سیمای چمهوری اسلامی ایران، 25 تا 27 مرداد 1398 در بجنورد برگزار شد.  برنامه نسیم آبادی که با دو برنامه به مرحله داوری آثار تلویزیونی راه یافته بود، خوش درخشید. کارگردان این برنامه (محمد مشیانی) به عنوان بهترین کارگردان، موفق به دریافت لوح و جایزه شد.

..
6آغاز تولید مجموعه فیلم‌های آموزشی‌ترویجی 
تولید یک سری فیلم آموزشی و ترویجی به سفارش معاونت ترویج وزارت جهاد کشاورزی توسط شرکت رسانه سبز، آغاز شد. این مجموعه، پس از تولید به مراکز ترویج این وزارت در سراسر کشور ارسال می‌شود. همچنین از شبکه اول سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می‌شود.

..
5برگزاری بیست و یکمین جشنواره رادیویی و تلویزیونی

بیست و یکمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانهای صدا و سیمای چمهوری اسلامی ایران، 3 تا 5 شهریور 1397 در شهرکردبرگزار شد.  برنامه نسیم آبادی که با سه برنامه به مرحله داوری آثار تلویزیونی راه یافته بود، خوش درخشید. تدوینگر این برنامه (محمد عرفانیان) به عنوان بهترین تدوینگر، موفق به دریافت لوح و جایزه شد.

.
4   آغاز مراحل تولید سری جدید برنامه تلویزیونی نسیم آبادی
   

این سری از برنامه نسیم آبادی با مشارکت شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی تولید و یکشنبه شب ها از شبکه خراسان رضوی پخش می شود. گرایش اصلی این سری، مشکلات ناشی از خشکسالی و کمبود بارش ها در مناطق روستایی و تدابیر بخش دولتی در آبرسانی سیار به روستاهاست.

     
3   برگزاری نوزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی
   

نوزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانهای صدا و سیمای چمهوری اسلامی ایران، 30آذر تا 2دی 1395 در اهواز برگزار شد. برنامه نسیم آبادی که با سه عنوان به مرحله داوری آثار تلویزیونی راه یافته بود، خوش درخشید. تهیه کننده این برنامه (امیر عرفاناین) به عنوان بهترین تهیه کننده، موفق به دریافت لوح و جایزه شد. همچنین این برنامه نامزد دریافت عنوان بهترین پژوهش و تدوین نیز بود.

     
2 >> ویژه برنامۀ شهدای آستان قدس رضوی
   

 این برنامه به سفارش آستان قدس رضوی، و برای گرامیداشت شهدای آستان قدس رضوی و ... به مناسبت برگزاری همایش خانواده شهدا در آبان ماه 1395 ، تولید شده است. کار تولید این اثر بر عهده مجتبی احسانی است. همچنین به همین مناسبت یک تیزر تبلیغی در باره برگزاری یادواره تولید و از شبکه‌های سیما پخش شد. تولید این تیزر نیز توسط ارشاد اسلامی انجام شد.

     
 1    برنامه تلاش سبز
      این برنامه هم اکنون توسط گروه سازنده در حال تولید و پخش از شبکه خراسان رضوی است.
     
Top